Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Darált húsból, valami finomat?

Darált húsból, valami finomat?

Figyelt kérdés
unom már a milánóit,meg a fasirtot.valami finom receptet keresnék,darált húsból.valakinek jó ötlete van?
2015. ápr. 28. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lasagne, csilisbab, pásztorpite (nem bárányoból szoktam, de más húsból is finom).
2015. ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Fűszeres masszaként kaliforniai paprikába, nagyobb gombába vagy cukkinibe töltve, sütve - a legjobb mellé valamilyen öntettel, ízlésnek megfelelően, pl. petrezselymes tejföllel.


gyömbéres-szójaszószos fűszerezésben, zöldbabbal, rizzsel:

[link]

2015. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Adja magát bármilyen rakott zöldség is. Én személy szerint a rakott kelbimbót imádom, de a zöldbab vagy brokkoli is tutkós. Persze jó sok darálthússal. Ezeket mindig feltolom gombával is. És ha valami új ízre vágyok, akkor curryvel megfűszerezem még a végén. Így kap egy kis újdonságot a dolog. És persze imádom a curryt. :)
2015. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Töltött káposzta, töltött paprika.
2015. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Paradicsomos húsgombóc
2015. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
töltött padlizsán, bolognai raguval töltött karaj
2015. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Rakottészta, rakottkel
2015. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én rizseshúst szoktam belőle
2015. ápr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm,a rakott zölség jó ötlet,csak a csipős van kilőve,mert olyat kell,ami a babának is jó
2015. ápr. 29. 14:23
 10/15 anonim ***** válasza:

Sajtos-tejfölös-húsos tészta


Makaróni tésztából szoktam csinálni.

Megfőzöm a tésztát. A darált húst meg úgy csinálom meg, mintha pörköltet csinálnék csak rakok bele még pluszban sok fokhagymás fűszert, majorannát is. Ha elkészült mindkettő, akkor tepsibe rakok egy sor makaróni tésztát, rá a darált húst majd tejföllel vastagon bekenem, aztán újra megismétlem ugyanezt és a tetejére vastagon sajtot reszelek majd pedig berakom a sütőbe és addig sütöm, amíg a tetején a sajt szépen megpirul.

Nagyon szereti mindenki!

2015. ápr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!