Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nászútra milyen recepteket...

Nászútra milyen recepteket ajánlotok?

Figyelt kérdés
8 napig leszünk a hegyekben egy faházban nászúton. Olyanra lenne szükségem, amit csak összedobok és fő vagy sül magától.
2015. ápr. 22. 10:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Természetesen én is hűtőtáskára gondoltam,abban 7-8 adag kaját is el lehet vinni, a kocsiban pedig elfér.

Simán kibír akár 10 órát is, anélkül, hogy bármi kiolvadna.

Ha nincs, akkor kérnék kölcsön,mert nagyon megkönnyítené a napi egyszeri melegkajálást.

2015. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, de kicsit túlaggódod ezt a nászutas főzést :)ha nem akarsz vinni fagyasztott húsokat, akkor vagy veszel ott frisset, és beosztod egy bő hétre,(betéve a fagyasztóba ) de szerintem még jobb lenne, ha keresnétek egy közeli éttermet, ahol be lehet fizetni menüre és vagy ott fogyasztanátok el, vagy akár el is vihetnétek.

Az első és szerencsére az utolsó nászutamon eszembe sem jutott a főzés, pedig már jól tudtam főzni...:)

Lazíts és meglátod, minden okés lesz.

Sok boldogságot hozzá !

2015. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!