Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kifőtt tésztához, kenyér...

Kifőtt tésztához, kenyér evés. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
hús, krumplival + kenyér, pörkölt nokedli + kenyér... mindenhez, egy tonnányi. már rosszul vagyok az asztalnál, inkább nem nézek oda. és amikor én kenyér nélkül ezsek egy tányér főzeléket fasírttal( abban van kenyér, vagy zsemle, nem kevés én csinálom) akkor meg folyton megkérdezik, hoyg tudod ezt megenni? én vagyok a különc?
2010. febr. 14. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ìzlés dolga.
2010. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Én meg semmihez sem eszem kenyeret!!! Egyedül reggelire szoktam,ha szendvicset eszem,de nem mindig azt szoktam.
2010. febr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek ilyen embereket, akik mindenhez esznek kenyeret. Szerintem ne törődj Velük, ha nekik így esik jól, hát legyen.

Én sem nagyon eszek semmihez kenyeret, tőlem is mindig kérdezik, hogy miért nem eszek.

2010. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

"én sem nagyon eszek semmihez kenyeret"


Egy darab sajthoz sem?

2010. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vok. Sajthoz minek???
2010. febr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

a sajthoz nem eszek, még a zöldséges salátákhoz sem, meg egy sovány szelet húshoz sem, ahhoz elég a zöldség. és épp ez az, én ne törődjek vele, de ők nézhetnek undorral, hoyg "hogy lehet ezt így megenni?"

akkor kérem a toleranciát én is... nincs igazam?

2010. febr. 15. 11:45
 7/8 radon válasza:
Egy ismerősöm a húsleveshez is evett kenyeret (meghalt, nem e miatt), azt mondta hozzászokott a szegénységben, hogy kenyérrel olcsóbb jóllakni.
2010. febr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

17:09-es vagyok.

Bizony még egy darab sajthoz sem eszek kenyeret. Inkább zöldséget fogyasztok mellé. A kenyeret általában hamlettel helyettesítem. Ezért is tudom tartani a súlyom.

2010. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!