Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Delikát vagy vegeta? Melyiket...

Delikát vagy vegeta? Melyiket használjátok, miért?

Figyelt kérdés
Én delikátot használok, mert bár mind2 sóalapú, a delikátban szerintem több a szárított zöldség, a vegeta inkább csak színezett só.
2010. febr. 14. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Egyiket sem.Mindkettő mesterséges összeállítású,és mindennek azonos íze lesz tőle.Inkább természetes fűszereket használok.
2010. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
78%

mindkettőt felejtsd el, lehet venni adalék-színezék-tartósító és még ki tudja milyen műcuccoktól mentes zöldségeket, van szárított verzió is (azt hiszem natur mixnek hívják, bár ez is felesleges)

nehéz lesz hozzászokni, hogy nem lesz agyonsózott íze az ételnek, én is így jártam, soha nem tudtam olyan ízű ételt főzni, mint anyukám, mert én nem használok ilyesmiket...de az egészség többet ér...

2010. febr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Én is CSAK! Delikátot használok a kettő közül, és nem igaz, hogy mindennek egységes íze lesz, mert egy főzéskor ezenkívül még más fűszerek is vannak. Nem kell mindenbe, de ha igen, akkor csak ez!
2010. febr. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
izvarázs
2010. febr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
én 20 éve VEGETA-át használok, szerintem az a tutti
2010. febr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a vegeta a nyerő. Évek óta ezt használom, bár tudom, hogy nem a legegészségesebb "fűszer"!
2010. febr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindkettő van, hol ezt hol azt teszem főként a rizsbe szeretjük, vagy néha a húst ezzel sütöm + fokhagyna.... nem egyforma. nem teszek mindnebe, mert tényleg tartósítós meg ilyesmi, de szeretjük.
2010. febr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Egyiket se szintén ízvarázs csak vigyázz vele könnyen ellehet sózni a kaját!
2010. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Delikátot használom, mert nem annyira sós mint a vegeta.

És szerintem jobb íze lesz tőle az ételnek.

De ez az én véleményem.

:)

2010. febr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a Delikát nekem jobban ízlik
2010. febr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!