Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főztetek ma?

Mit főztetek ma?

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 15:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%

Gombástokány(tejfölös) volt az egyik kagylótésztával, a másik fokhagymás sült tarja, hagymás tört krumplival, céklasalátával.

Desszert: diós-mogyorós meggyes kekszgolyó.

2015. febr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Sima olivan sult csirkemellet keszitettem serpenyoben, koretnek tepsiben sult-piritott zoldsegekkel (gomba es cukkini).

Estefele sutottem turos retest, az meg is felelt vacsoranak boven.:)

2015. febr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%
ti hogyan tudtok ennyit fõzni és ki esz meg ilyen mennyiségü ételt? nemmintha nekem nem futott össze az a valami a számban de minden nap ilyen ennivalókat fõztk kik eszik meg? hány fõre fõztök?
2015. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

13-as!


Nálunk vasárnaponként családi ebéd van. Mi 4-en vagyunk + ilyenkor jönnek a szüleim + a nagymamám ( ő egyedül él, nem szokott főzni egymagának - hétköznap anyu visz neki a főztjéből hogy egyen főtt ételt, mert drágám ellenne tejen meg kiflin)


Szóval mi vasárnap 7 főre főzünk + próbálunk annyit hogy hétfőre is maradjon nekünk is,szüleim is visznek, és a nagyim is.

Tegnap meg a lányom 2 osztálytársa is befutott hozzánk mert a sportcsarnokban verseny volt nekik, ők falun laknak, a lányom hazafutott ebédelni és megkérdezte hogy meghìvhatja-e a lányokat. Persze hogy adtam nekik.

2015. febr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ja 5-ös voltam
2015. febr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Na igen, ha összejön hétvégén két, néha három generáció, akkor az ember mindenkinek a kedvére szeret(ne) főzni. Nem hobbyból főzünk többfélét,hanem szeretjük jóllakatni a kedvenceikkel szeretteinket.

Csak ennyiről szól, és ezért kár lepontozni...

2015. febr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Mi 4-en vagyunk, vasárnap főztünk, úgy, hogy mára is maradjon. Hát sajnos mára nem maradt, tegnap megették még vacsorára a gyerekeim a maradékot.

Így ma újra főztem, bab levest és krumplis tésztát.

2015. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem íróknál, nálunk is négyen eszünk. Ráadásul a férjem itthonról viszi a másnapi ebédjét, ezért mindig annyit főzök, hogy másnapra is maradjon.

Szeretek főzni, vasárnap ráadásul időm is van a bonyolultabb ételekre, amiket hétköznap nehezebb lenne kivitelezni.

2015. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Tegnap semmit, ma sajtos-tejfölös makarónit.


Lekváros kis kifliket sütöttem és kel(?) a pitatészta - elvileg...

2015. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!