Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A marhazsír finom?

A marhazsír finom?

Figyelt kérdés

2014. nov. 22. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Faggyúja van neki mint a birkának .
2014. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég jellegzetes az íze, amilyen a marhahúsnak van.

marhahúsos ételekhez, illetve egyes angol receptekhez jó, illetve az eredeti belga pommes frittest is ebben sütik.

2014. nov. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal a rendes hamburgerpogácsában is van.
2014. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A marha zsiradéka tényleg faggyú. Nem tudom miért büntették az elsőt.

az angolok használják főzéshez, tényleg jellegzetes szaga, íze van- nekem nem ízlik- de ez más kérdés, máshoz szoktam.

Az eredeti hamburgerhúsba valóban marhavese faggyú van darálva.Itthon elég nehéz hozzájutni, azért kevésbé használják.

2014. nov. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na kipróbáltam, és valóban elég erős szaga és íze van. Marha hátszínről vágtam le a faggyút és kisütöttem. Ha legközelebb steaket sütök majd azt rakom alá vaj helyett. Apropó! Megtudnátok mondani a marha melyik részéből készül a legfonomabb steak? És hogy ti hogyan készítitek el?
2014. nov. 25. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!