Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet hal szeleteket tepsiben...

Lehet hal szeleteket tepsiben sutni? (paprikas lisztben forgatva)

Figyelt kérdés

Probalta mar valaki? Milyen?

En meg csak olajban sutve ettem, de erdeklne a tepsis valtozat...


2014. nov. 9. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen lehet, mindkét felét vékonyan be kell kenni olajjal, és sütőpapíros tepsibe helyezni. félidőben megfordítani, hogy mindkét fele ropogós legyen.

Sajnos nekem nem ízlik annyira, min a bő zsiradékban, paprikás-fűszeres lisztbe ropogósra sütött kárász vagy keszeg, persze jó sűrűn beirdalva.

2014. nov. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sütőben még nem próbáltam, de meglehet, hogy nagyon kiszárad mire megsül.
2014. nov. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Lehet megprobalkozom az olajos-sutopapiros valozattal.

Nagyon szeretjuk a sult halat, es mindig egy csomot kell sutni, hogy legyen meg 1-2 nap mulva is. Rengeteg ido.

2014. nov. 13. 22:17
 4/5 A kérdező kommentje:

Kiprobaltam, finom lett.

Egesz halat beleforgattam borsos, paprikas lisztbe, majd olajba (epp csak gyorsan megforgattam benne). Sutopapirom nem volt, ugyhogy alufoliat tettem ala, es megforditani is elfelejtettem, igy csak az egyik oldala lett ropogos, de nagyon finom lett.

Ido hianyban vagy tul sok hal sutesekor szerintem kivalo megoldas.

2014. dec. 7. 14:48
 5/5 anonim ***** válasza:
A végeredmény a lényeg, hogy sikerült, és finom lett. Egészségedre:)
2014. dec. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!