Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha nem muffin tepsiben sütöm...

Ha nem muffin tepsiben sütöm a muffint akkor milyen lesz? Ha sima tepsiben sütöm, muffin papírban akkor nem lesz szép? Most szeretnék először de nincs muffin tepsim.

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Szorosan tedd egymás mellé muffin papirokat a tepsibe .és töltds meg a tésztával így is szép lesz.
2014. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. okt. 17. 12:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, te milyen recept alapján készíted a muffint. Az én muffintésztám elég folyós, lehetetlen lenne csak a papírba tenni, szétfolyna, akármilyen szorosan is raknám. Ha sűrű, akkor működhet. De úgyis meglátod ha kipróbálsz egyet.
2014. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szétdőlnek még a dupla kapszlisok is. Nem érdemes kockáztatni. Ahogy növekedik sütés közben a muffin, annak oldalról tartás kell, és csak a papír kevés neki.

kipóbáltam már én is, szóval nem a levegőbe beszélek.

2014. okt. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
borítsd bele a kikent - vagy papírral bélelt - tepsibe, süsd meg egyben, aztán szeleteld. A következő alkalomra meg már be tudsz szerezni egy muffin tepsit.
2014. okt. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy csak a papir megtartaná, elso. Ez lesz belole: [link]


Ha muffint akarsz, vegyél muffin sütot. Ha az ize kell, a formája nem lényeg, akkor töltsd a masszát siman bele egy megfelelő méretű tepsibe es susd meg egyben.

2014. okt. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nehogy anélkül süsd, a kapszlik nem bírják el a tészta súlyát, bármennyire szorosan is pakolod egymás mellé. Plusz sütés közben dagad a tészta...


A tésztát én olajozott jénaiban is szoktam, vagy olajozott-morzsázott tepsiben. Ugyanolyan ízre.

2014. okt. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi h írtatok. Igazából nem folyt ki, de elég össze-vissza formájúak lettek. Sőt, még ki is szárítottam pket.. :( De elsőre érthető. :)
2014. okt. 17. 16:27
 9/9 A kérdező kommentje:
jav.: őket
2014. okt. 17. 16:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!