Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek az gáz, ha egy...

Szerintetek az gáz, ha egy férfi 50 év felett még egy rizsát sem tud megfőzni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 10:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gáz.Mi lesz vele,ha az eddigi "cselédje" eltöri a kezét?Mindketten éhen halnak?
2010. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Hát az egyetlen amit meg tud csinálni az a főtt krumpli, meg a főtt tészta. De ha az asszonyka beteg akkor sajnos akkor is fel kelnie, mert a férj nem tud főzni. :(
2010. jan. 26. 10:57
 23/29 A kérdező kommentje:
Amúgy meglepődtem őszintén a válaszokon, de jó értelemben csalódtam is. Itt teljesen normálisnak veszi az anyós is, hogy a férfi ne tudjon semmit se főzni, mert az nem az ő dolga, hanem az asszonykáé.
2010. jan. 26. 11:02
 24/29 anonim ***** válasza:

Számára találták ki a tasakos gyorsrizst.


nemgáz.

2010. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon nagy gáz! Én ezzel nem dicsekednék. Amúgy a rizs főzés egyáltalán nem bonyolult dolog. De van már előfőzött zacskós rizs is, na azt aztán végképp nem lehet elrontani.

A férjem sem egy konyhatündér de már 18 évesen kakaós sütit sütött nekem. De a palacsinta, rántotta, melegszendvics, tojásránotta, sem akadály számára. Pedig mellettem nem kellett főznie. Kivéve a szülés után. Akkor egyedül főzött nekem pörköltet és rántott levest. Én elmondtam mit hogyan kell, ő pedig megfőzte. És ugyan olyan finom lett mintha én főztem volna. Úgyhogy nagyon büszke vagyok a férjemre :)

Ha pedig valaki úgy érzi hiányosságai vannak a konyha művészet területén akkor ezen könnyen változtathat. A főzést sosem késő elkezdeni. És ez az a művészet amit holtig tanul az ember.

2010. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Ha valaki nem ert a konyhai dolgokhoz, akkor biztos nem is akar, mam okot nem latok
2010. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Szerintem elég gáz.Nem azt mondom,hogy a férj és a feleség is mesterszakács legyen,de azért alapvető,egyszerü ételeket tudjon már magának késziteni..
2010. jan. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ha nem tud,akkor vegyen tasakos rizst,még útmutató is van rajta!
2010. jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
24 éves ffi vagyok. Már évek óta főzök, és azt mondják, jól, de pl. a rizs elkészítésében még csak idén sikerült elérni az anyám szintjét, mert igazán jó rizst csinálni nem olyan könnyű.
2010. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!