Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A nők kedvelik, ha egy férfi...

A nők kedvelik, ha egy férfi tud főzni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 13:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%

Igen. Azt is kedvelik, ha tud vasalni, mosni, mosogatni, takarítani, és csinálja is ezeket. Ha még a gyereket is tisztába teszi, a bevásárlást is full extra elintézi, és d*gni sem akar esténként, már tényleg nincs más dolga a nőnek, mint felszedetni magát az első kiszegecselt motorossal, és nagyokat tekerni a közeli erdőben.


De félre téve a viccet, a tapasztalatom az, hogy kedvelik. Az az igazán jó buli, ha együtt főztök.

2010. dec. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én nagyon kedvelem. :)

És ahogy az első válaszoló írta, az sem árt, ha mindent meg tud otthon csinálni, és ha véletlenül neki kell, nem esik kétségbe, hogy kell megtölteni a mosógépet, vagy bekapcsolni a porszívót.

2010. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Én örülnék neki, de nekem nem egy konyhatündér jutott...
2010. dec. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Nekem bejön. A barátom sokszor segít nekem főzni. Sokkal szórakoztatóbb kettesben
2010. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is nagyon jó, nem kell mindent megcsináljon, de ha néha besegít, a nő sem érzi magát rabszolgának, jól esik neki.
2010. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

hello! ha segít a férjem a konyhában, kétszer annyi idő alatt készül el minden, ahhoz képest, amikor magam csinálom.

nagy türelem kell hozzá, hogy elviseljem, ráadásul agyba-főbe kell dícsérni és százszor meg kell köszönni a kedvességét.

igyekszem tolerálni a jó szándékot, de , ha nem muszáj nem kérek belőle:)))

üdv-40 éve házas nő-

2010. dec. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Imádnivaló, amikor egy pasi a konyhában tüsténkedik - pont olyan halál komolyan veszi magát, mint akármi másban:))
2010. dec. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképp!
2010. dec. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
én például nem kedvelem. bármiben örülök a segítségnek, de a konyha az enyém :))))
2011. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Párom képzett szakács, és imádom amikor kapok egy smst egy hosszú nap után a suliban, hogy " ma este én főzök, gyere éhesen :)"
2011. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!