Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A nők kedvelik, ha egy férfi...

A nők kedvelik, ha egy férfi tud főzni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 13:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom:) Persze nem bonyolult ételeket főz, de amit tud az finom, és van hogy ágyba hozza a reggelit <3
2011. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
igen
2011. márc. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%
legalább plusz 5 jó pont:D
2011. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%
Engem zavarna, mert én is tudok főzni, és el tudom képzelni, hogy az ilyen férfi beleszól, hogy ő mit hogy csinálna...stb. Vagy ha én főzök valamit, ő "rálicitálva" főzne ő is csakazértis alapon:) Persze az nem árt ha nem hal éhen ha egyedül van a lakásban nyersanyagokkal, az jó ha feltalálja magát egy férfi a konyhában
2011. márc. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
87%

Igen! A párom nagyon jól tud főzni, és ha kint vagyunk a szabadban (pl.: vizitúra), mindig ő főz. Bográcsos ételt, babgúlyást,halászlevet a ffi-ak jobban főzik,mint a nők. Tisztelet a kivételnek.

:)

2011. márc. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
84%
Én is kedvelem a főzni tudó férfiakat, mert azok kevésbé nézik le a nőket. Kicsit jobban megértik milyen nekünk. :)
2011. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

valamilyen szinten jó, ha nem hal éhes, esetleg néha napján ő tenné meg helyettem, de engem is irritálna, ha jobban csinálná mint én, hátborzongató lenne recepteket cserélni a kedvesemmel,

bár az én drágám nem tud főzni a zacskós levesen meg a rántottán kívül, azért ha nagyon kell segít :D

2011. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretem, de nekem volt egy barátom, aki "jól" tudott főzni (nem volt rossz, de azért még volt hova fejlődnie) és nem hagyott főzni, ellenben elvárta, hogy minden más házimunkát (még a porolást is, pedig tudta, hogy nagyon allergiás vagyok rá, és már az irritálja a bőröm, ha porhoz érek, hát ha még le is tüdőzöm) mert hogy ő főz és ne kelljen már mindent neki csinálnia.. Próbáltam vele beszélni, hogy ez nem úgy működik, hogy ő kiválasztja magának a legszórakoztatóbb házimunkát és ezzel le van tudva, a maradék kétszáz az enyém, és még örüljek is meg dicsérjem, hogy segít, de nem sikerült felfognia. Szóval inkább ne tudjon főzni, és helyette pakolja be a koszos edényeket vagy vasaljon.
2011. márc. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!