Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek az gáz, ha egy...

Szerintetek az gáz, ha egy férfi 50 év felett még egy rizsát sem tud megfőzni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 10:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
64%

Azaz egész jót tudok készíteni:DDD

Remélem azért érthető voltam:D


(első válaszoló)

2010. jan. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
42%

Nem gáz,csak az látszik belőle,hogy kiszolgáltak.Hogy soha nem voltál rákényszerülve,hogy csináld.

De a lényegesebb,hogy mit adtál helyette cserébe??

Szeretetet,megbecsülést,más munkában segítséget,vagy követelődzést és veszekedést??

Főzni mindig meg lehet tanulni,hisz csak egy munka,elég unalmas munka,mert nem sok látszatja van,mert mindig előlről kell kezdeni és utána még mosogatni is kell.

2010. jan. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
53%
Minek pirítani a rizst? Hogy ne bukjak majd meg vizsgán és a melóhelyen ne akadjanak ki rajtam... :D
2010. jan. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
83%
Számomra kiábrándító, ha egy férfi még a legegyszerűbb dolgokat sem képes megfőzni. Akár idős, akár fiatal, ne legyen annyira tehetetlen. Egy egyszerű ételt (recept alapján) bárki képess kell legyen megcsinálni, hiszen le van írva, mit kell csinálni.
2010. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
79%
Sztem gáz,nem szeretnék a bnője lenni:)
2010. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
21%
nem,én kiröhögtelek mikor azt írtad hogy rizst nehéz főzni, mert nem az...
2010. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
75%

_Jó_ rizst nehéz főzni, főleg egy kezdőnek. Az alapanyag sem mindegy. A 200 Ft/kg-os rizsből max egy ragacsos, de belül kemény izét lehet főzni:/


Egy kínai mondás szerint a rizs főzését egy mesterszakács is élete végéig tanulja.


Amúgy mindenkinek más az ízlése rizs terén is. Van aki úgy szereti, ha pörgős, van aki úgy, ha ragacsos. Én a kettő közti állapotát tartom pont jónak.


29F

2010. jan. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
96%

Biztosak vagytok benne,hogy rizst akar főzni???

Nem értettetek félre valamit????

2010. jan. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
73%
Milyen érdekes, hogy mindenki csak arról vitázik,hogy milyen nehéz,vagy nem nehéz,kell-e pirítani vagy nem,kell-e mosni vagy nem...Azt senki nem említi, hogy ahány fajta rizs létezik a piacon, azt annyi féleképpen kell főzni.Nem egyszerű rizsfőzésről van szó már,mint régen amikor csak egy fajta volt (forró zsiradékon átforrósítod,felöntöd kétszeres vízzel,sózod,főzöd 10 percet,lefeded így hagyod állni 20 percet és kész)
2010. jan. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
41%
Előfőzött rizs? Azt garantáltan nem lehet elrontani, persze abból is tanácsos valami jobb minőségűt, pl. Uncle Ben-t venni.
2010. jan. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!