Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nagyon kezdo vagyok a fozesben...

Foreverinlove kérdése:

Nagyon kezdo vagyok a fozesben, de megszeretnem lepni egy finom vacsival az uj parom. Mit fozzek neki?

Figyelt kérdés
2014. szept. 22. 12:32
1 2 3
 21/23 The answer ***** válasza:
Ha sokáig nem jön válasz a menüt illetően, akkor élek a gyanúperrel, hogy gombapörkölt lett... :)))
2014. szept. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Valaki elmagyarázhatná ennek a bonyolult százalékolásnak a szisztémáját.Hogy lehet arra 100 %-ot adni, ami összesen két kérdőmondatot tartalmaz? Aki meg összeállít tanácsként egy komplett menüt, az nem tűnik hasznosnak. Kezdem hinni, hogy vannak, akik arra mennek, hogy levigyék az átlagot 60 alá, addig nyomogatnak, a válaszokat el sem olvasva.

De hogy mi a haszna a gyk.hu-nak ebben a semmit meg nem mutató értékelési rendszerben? Hagynák a fenébe az egészet! Senki nem mondta még meg nekik?

Na, mi lett a vacsora?

2014. szept. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyk rendszerével nincs semmi hiba, az nagyon jól működhetne, jó ötlet :-)))

Némely emberek intelligencia szintjével van a probléma, akik abban élik ki magukat, hogy másokat jól lehúzzanak.


Sajnos itt, Magyarországon több olyan dolog nem működik, ami más országokban remekül bevált. Itt még mindig divat másoknak rosszat akarni, besározni, lehúzni és nem utolsó sorban irigykedni :-(((

Együtt örülni valakivel lassan már ismeretlen fogalom... :-(

2014. szept. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!