Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki mit főz ma? Adnátok ötleteket?

Ki mit főz ma? Adnátok ötleteket?

Figyelt kérdés

Hétvégén paradicsomos káposzta sültoldalassal és rántott csirke zöldséges rizzsel volt! Ma nem tudom milyen finomságot kéne csinálni!?

Illetve ebéd ötleten kivül só mentes diétában jártas valaki? Hogyan kéne csináljam? Ehhez is várok tanácsokat! Kismama vagyok és nagyon dagadnak a lábaim! Köszönöm a válaszokat! :)



2014. aug. 11. 07:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, mert amikor én Hollandiában voltam egy nap volt csak bolognai párolt zöldségekkel, másnap rántott sajt sült krumplival, harmadik nap valamilyen saláta, negyedik nap párolt alma rizzsel, és hasonlók...

Én 1 hét alatt 5 kg-ot fogytam.

2014. aug. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem vitatom, utolsó. Biztosan itt is van, ahol nem fogyasztanak ennyi húst. Az en ismerettsegi körömben mindenki igy etkezik. Egy családma kivétel, de ok nincsenek valami jo helyzetben, az elelmiszerbanktol kapjak az élelmiszert....
2014. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!