Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki mit főz ma? Adnátok ötleteket?

Ki mit főz ma? Adnátok ötleteket?

Figyelt kérdés

Hétvégén paradicsomos káposzta sültoldalassal és rántott csirke zöldséges rizzsel volt! Ma nem tudom milyen finomságot kéne csinálni!?

Illetve ebéd ötleten kivül só mentes diétában jártas valaki? Hogyan kéne csináljam? Ehhez is várok tanácsokat! Kismama vagyok és nagyon dagadnak a lábaim! Köszönöm a válaszokat! :)



2014. aug. 11. 07:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Épp most lettem kesz az eheti menu tervemmel.

Ma brokkolis karfiolos penne lesz csirkemellel es baconnel.

Kedden provancei rakott zoldbab, szerdán egy spéci zöldség,boerenkool , olyasmi mint a kelkaposzta, tort krumplival es füstölt kolbásszal, csütörtökön milánói makaroni. Pénteken Hawaii csirkemell rizzsel, szombaton házi pizza. Vasárnap Piri Piri csirke, sáfrányos rizzsel.

2014. aug. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Maradék töltöttcsirkéhez csinálok meggymártást egy kis vajas-petrezselymes krumplival, mert tegnap nálunk is mexikóis rizs volt.
2014. aug. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

A sómentes diétát orvosi rendeletre csinálnád? Mert amennyiben nem, akkor nem szabad a sót teljeen kiiktatni, arra szüksége van a babának is.


Az, hogy vizesedsz,lehet akár a melegtöl is, figyelj az elegendö folyadékra (napi 3-4 liter víz vagy édesítetlen tea, más nem jó).


At ételekben a sót pórolni lehet zöldfüszerekkel, ecettel, tejföllel vagy más savanykás ízü hozzávalóval. A kevebb sót eleinte szokni kell, de az átlag magyar szokások szerinti sómennyiség fele-harmada is böven elég lenne, ha megszoktad.

2014. aug. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
OFF: elsö: ti minden nap húsételt esztek?
2014. aug. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Lecsó, rakott krumpli, rántott csirke + petrezselymes krumpli, zöldbab leves + palacsinta
2014. aug. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk:

ma: (tegnapról maradt) fasirt hagymás tört krumplival

holnap: zöldséglecsó (húsmentes)

szerda: zöldségkrémleves, túrós tészta

csütörtök: rakott krumpli (kevés zsiradékkal)

péntek: zöldbableves, tükörtojás

szombat: gulyás, palacsinta

vasárnap: zöldborsóleves, cigánypecsenye

2014. aug. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

4!

Igen, mindennap. Csirkemell, vagy darált marhahús van terítéken, mást nem szeretünk. Kulfoldon elek, itt ez a normalis, hogy mindennap van hús. Mondjuk en siman megvagyok ugy, ha csak a koretet eszem, nekem túl sok időnként.

2014. aug. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bocs, de HOL élsz külföldön?


Mert én is külföldön élek és ITT éppen az a megszokott, meg azt tartják egészségesnek, hogy hetente mx. 2-3 nap van hús! (Németország)

2014. aug. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hollandia.
2014. aug. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Köszi a választ
2014. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!