Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit szoktatok enni uzsira és...

Mit szoktatok enni uzsira és vacsira? Mikor?

Figyelt kérdés
Azoknak a válaszát várom, aki nem fogyiznak.:)
2010. jan. 12. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Általában kihagyom a reggelit, uzsira 2dl vörösbor, vacsira meg 2 dl fehér bor. Nem fogyaszt és nem is hízlal.:D
2010. jan. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Főzelék, vagy leves, vagy egyszerűen egy szendvics. Ilyesmik.
2010. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

én cukorbeteg vagyok, így mindennap ugyanazt a szénhidrátmennyiséget:

uzsonnára (du. három óra) és utóvacsorára (este nyolc óra) 1 natúr joghurtot vagy egy darab gyümölcsöt vagy 4 szem korpovitot vagy 2 dl tejet stb.


vacsorára: 1 teljes kikőrlésű zsemlét/kenyeret felvágottal, tojással, zöldséggel + vagy tejet/kakaót/tejeskávét vagy gyümölcsöt vagy joghurtot. Főtt ételt ritkán eszem vacsorára.

2010. jan. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

előző votlam: vacsora este fél hatkor.


és még egy: mivel naponta 6-szor eszem keveset, szépen le tudtam fogyni, és tudom tartani a súlyom :)

2010. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
uzsonnára vagy natúr joghurt vagy gyümölcs, vacsorára meg általában valami husi vagy hal zöldséggel.
2010. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Első válaszoló! most negyed öt van, akkor most iszom egy pohár rose-t!
2010. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Első válaszoló, gondolom a drunkorexiáról még nem hallottál.Na mindegy biztos csak vicceltél a válaszoddal.
2010. jan. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Uzsonnázni nem szoktam, mert mire hazaérek 3-6 óra között a suliból, már vár a főtt kaja, ami egyben az ebédem, uzsonnám, vacsorám.Sokszor van csirkemell, tegnap aszalt szilvával töltött volt, de van amikor pörköltnek van elkészítve, vagy sütve, stb..
2010. jan. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Uzsira általában szendvicset, vajaskenyér valami szalámival, esetleg sajt, de ha van főtt étel szívesen eszem azt is, vacsira pedig mindig az aktuális napi meleg ételt, mi ugyanis nem ebédelünk, hanem vacsorázunk együtt a családdal.
2010. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Fél5-kor uzsonázom és ha lehet a vacsit kihagyom, főleg ha fél5-től folyamatosan eszem lefekvésig :)

Tojást sütök, ebéd maradék, virsli, vmi szendvics, gyümölcs, rágcsálnivaló - ezek közül válogatok.

2010. jan. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!