Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Charlotte torta zselatin nelkul?

Charlotte torta zselatin nelkul?

Figyelt kérdés
Epres charlotte tortat akarok csinalni, de nem szeretnek zselatint hasznalni. A töltelék csak tejszínhab lenne, eper, meg babapiskota. Megállna zselatin nelkul, habfixaloval? Es a babapiskotat mibe aztathatnam be, hogy puha legyen es finom is?
2014. júl. 3. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem áll meg csak tejszínnel, még fixálóval sem.Sűrű pudinggal igen, az megköt szépen.
2014. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én eddig csak pudinggal csináltam, nagyon finom volt. :)
2014. júl. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

A babapiskótát nem kell áztatni, csak vaniliás esetleg rumaromás tejbe mártani.

De legjobb természetesen a sütött megtöltött, feltekert piskótával.

Amit te szeretnél, annak köze sincs Charlotte tortához, de te tudod.

2014. júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolso. A charlotte torta egy félgömb alakú torta, ami kívülről piskóta tekercs szeletekkel van borítva, belul valami krem van, az alja pedig piskótalap. En krémet tervezem babapiskotaval dúsitani, mert csak krémmel tul tömény lenne a vendegeimnek. Miért ne lenne koze a charlotte tortahoz, el tudod magyarázni?

Puding lesz akkor, eper es babapiskota. Javaslat a pudingra? Vaniliaval lenne jobb, vagy eperrel?

2014. júl. 3. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy szóval sem írtad, hogy piskótatekercset is használsz hozzá, csak a babapiskótáról írtál..

Amúgy nem kell bemutatnod a charlotte tortát. ha megbántottalak, akkor bocsánat :)

2014. júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a vanilia pudingot javaslom hozzá, ha még elfogadod :)Az szokásos fél liter tej helyett, csak 3-4 deci tejjel csomagonként.

Az eperízű puding szerintem kissé műízű, és elvinné az ízek harmóniáját.

2014. júl. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Írtam hogy a töltelékbe akarom, gondoltam egyértelmű, hogy kívül a tekercs lesz. Na mindegy.

Persze hogy elfogadom, azert kérdeztem. Vaniliaval lesz akkor. Koszi.

2014. júl. 3. 18:26
 8/8 anonim válasza:
Köszi
2014. júl. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!