Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van olyan egyszerüen elkészith...

Diauss kérdése:

Van olyan egyszerüen elkészithető gyümölcstorta amibe nem kell zselatin?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
boltban lehet kapni gyümölcstortának való piskótát. Főzöl egy pudingot, ráteríted a piskótára és ha kihűlt kirakod gyümivel.
2013. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kötelező a tetejére tortazselét vagy zselatint tenni.elég, ha a pudingra helyezed a gyümölcsöket, de azért megjegyzem, hogy a zselé nemcsak, hogy szép, hanem óvja is a gyümölcsöt a kiszáradástól, elszíneződéstől.

a zselétől eltekintve, ha érdekel egy olcsó piskótarecept gyümölcstortának, szívesen leírom.

2013. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

2

Zselatinról volt szó nem pedig zseléről. Zselatint a krémbe kell rakni.

2013. júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
piskóta, főzős puding, gyümölcs, gyümölcszselé és kész is...szerintem egyszerűbb nincs
2013. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne kötekedj légy szíves tudom miről beszéltem! a gyömölcstortatába puding kell, zselatin nélkül,és a tetejére opció a tortazselé vagy zselatinból készült bevonat.

utánam is leírták tökéletesen ...

2013. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Egyszerű de nagyszerű. Akár le is lehet burkolni tejszín krémmel, hogy igazi torta kinézete legyen, lehet díszíteni más gyümikkel.

2013. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek
2013. aug. 1. 16:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!