Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan tudnám feljavítani az...

Hogyan tudnám feljavítani az elcukrozott paradicsomlevest?

Figyelt kérdés
Sima bolti dobozosból szoktam csinálni, de most párom szüleinek a saját paradicsompüréjükből csináltam. Kevesebb cukrot is tettem bele mint szoktam, gondoltam félúton tudok még hozzátenni, de nem hittem volna, hogy az is sok lesz. Van valami ötlete erre valakinek?
2014. máj. 14. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
vizet
2014. máj. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kis só, víz, vagy egy "szűz" kisdoboz paradicsompüré.
2014. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Citromlével tudod javítani. Egy kis héjat is forgácsolhatsz bele, ha van otthon (nem vegyszerezett) citromod.

Sóval viszont nem lehet ellensúlyozni.

2014. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A legnagyobbat ott hibáztam, hogy nem kóstoltam meg előtte magában. :( De nekem anyukám úgy mondta, hogy a házi mindig savanyúbb. De ezek szerint nem.

Citrom sincs. Festés kellős közepén vagyunk.

Az elsózott levesre ugye az a megoldás, hogy krumplit kell bele főzni, gondoltam van erre is valami praktika. :D Sebaj, most már így marad. Ha más nem, akkor nem kell utána külön édességet enni. Ebből most tanultam.

De köszönöm a segítséget.

Vizet egyébként is tettem bele, bár elég híg volt, de egy picit "elviselt".

2014. máj. 14. 15:46
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Saját főzésű paradicsomba én mindig teszek " gondolom " mennyiségű cukrot. És biza a készítés előtt mindig megkostolom, mennyi cukrot igényel.

Kis vízzel és néni sóval talán lehet javtani azon, ha túl édesnek tartod.

( gyanítom megoldottad, hisz májusba kérdezted ;) )

2014. aug. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!