Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Elrontott majonézes krumplit...

Elrontott majonézes krumplit helyre lehet valahogy hozni?

Figyelt kérdés
Most csináltam először és a receptben nem volt szó semmilyen öntetről,csak egy kis majonéz+tejföl+hagyma... Olyan száraz így,hogy alig tudtam összekeverni. Szerintem kéne rá valami ecetes cukros lötty,mint a krumplisalira,nem? Segítség :(
2014. máj. 8. 14:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igazad van, de csak részben. Azért részben, mert ha egy az egyben elfogadom, akkor majd’ minden kérdésre elég lenne annyit írni, úgy csinálod, ahogy akarod.


Te azt kérdezted, hogyan tudnád a már elkészült majonézes krumplit jobbá tenni. Arra pedig nem az a válasz, hogy ecetes lébe kell tenni.


Legközelebb teheted, kipróbálhatod, s ha ízlik, senkinek semmi köze hozzá. Volt Pesten régen egy vendéglős, aki - ha elfogyott a nokedli - mákos tésztát adott a pörkölt mellé.


Az tény, hogy a majonézes burgonya és a krumplisaláta két külön étel, s az elsőt nem szokás ecetes lébe fürdetni.


A kérdésedre itt az a válasz, hogy valószínűleg kevés majonéz került rá. Esetleg nem állt eleget, vagy a krumpli fajtája nem volt megfelelő.


Mára jó lett, írod. Hát azért, mert állt a majonézben.

2014. máj. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!