Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fagyasztott aprított spenótból...

Fagyasztott aprított spenótból (450g. ) mit készítsek?

Figyelt kérdés
Részletes recepteket légyszi!
2014. márc. 3. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A jól kinyomkodot spenot keverd bele nokedli tésztába. majd bő forró vízben főzd ki. tejszines mártást tegyél rá.
2014. márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen szoktam elkészíteni.

Csinálok egy fokhagymás rántást.Fokhagymát megpirítom egy kicsit étolajon, majd teszek rá lisztet ezzel is pirítom teszel rá egy kis ételízesítőt és vízzel felengedem. Ebbe beleteszem a spenótot és átforralom.

Budáskenyérrel nagyon szeretjük!

2014. márc. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A spenótot kis vajon megpárolom, sóval és borssal.Közben főzök ki spagettit, vagy bármilyen tésztát, kb 40 dekányit.

ha az megfőtt, összekeverem a spenóttal, ráütök 2-3 tojást.

az összekevert spenótos tésztát egy vajazott jénaiba terítem, meglocsolom kis főzőtejszínnel vagy tejföllel és megszórom bőven reszeltsajttal.

a sajt ráolvadásáig sütöm a sütőben.

nagyon finom. ha szereted a fokhagymát, azt is préselhetsz a spenótos cuccba.

2014. márc. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Mindenki javaslatát ki fogom próbálni!

Ma a tészta-tejszín-tejföl volt soron. :)

(Sajnos valamiért-nyilván mert nem csináltam gyakran-rántás készítésében nem vagyok túl jó, ezért idegenkedem tőle)

2014. márc. 3. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!