Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egészséges tízórai? (Többi...

Egészséges tízórai? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsit elegem van már a szendvicsből és az ice teából, ami a tízórait illeti. Az ebédemen már változtattam, változatosan étkezem, egészséges dolgokat eszek. De a szendvics egy berögzülés.

Sajnos semmi ötletem nincs, hogy mégis milyen dolgokat ehetnék tízóraira. Ebédig nem bírom ki, hogy ne egyek, ugyanis legtöbbször hat órám van.

Ha valamelyikőtöknek van ötlete az egészséges tízóraikat illetően, az légyszíves írjon! :) (Nézegettem már nosalty-n és egyéb helyeken, nem találtam nekem tetsző, egyszerű ételeket).

Előre is köszönöm!

15/L



2014. febr. 26. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
zöldségsaláta
2014. febr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

A szendvicseket is meglehet csinálni kreatívan.

De vihetsz salátákat, egyik nap zöldségből, másnap gyümölcsből.

Előző este süthetsz muffint, azt i gyakorlatilag úgy ízesíted ahogy akarod és lehet csokitól tocsogó, zöldséges vagy kolbászt is apríthatsz bele ha gondolod és reggel csak bekell pakolnod a táskádba. De ha este kikevered a tésztát 20 perc alatt friss sül amíg rendbeszeded magad.

Rakhatsz be joghurtot és némi müzlit/gabonapelyhet/golyót, lehet venni összecsomagolt szetteket is, de olcsóbb és jobb ha külön veszed meg mert úgy te döntöd el, hogy milyen ízű legyen.

Most ezek jutnak eszembe így hirtelen :)

2014. febr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Joghurt, keksz, müzli, kalács, kakaóscsiga, mákos bármi, lekváros bármi, nagy perec, volt aki nálunk rizst vitt
2014. febr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Igen, ismeros helyzet. A nosaltys 'divatos 'reggelik sajnos elegge kivitelezhetetlenek, ha az embernek minden masodperce be van osztva.:)

Ilyeneket viszek: cserpes kremturo es valamilyen gyumolcs, cserpes gyumolcsjoghurt, cserpes trudi, joreggelt keksz, milli janga ivojoghurt.

Ha van idom es kedvem, csinalok otthon hazi zabfalatokat,zabpehelybol, diobol, mandulabol es dobozba teszem es reggel kikapok belole parat es azt viszem gyumivel. Hetvegen van, hogy sutok cookiet vagy muffinokat szinten egeszsegesebben, ezeket is tudom vinni egy-ket napig.;)

2014. febr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2014. febr. 27. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!