Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rakott krumplihoz a besamelt...

Rakott krumplihoz a besamelt mivel füszerezitek?

Figyelt kérdés
Szeretnék a rétegek közé besamelt ,mert holnap is ez lenne a kajánk . de nem szeretném ha holnapra kiszáradna.
2014. febr. 11. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak kolbászzsírral és tejföllel locsolom a sorok között. a maradék sem száraz soha.

besamelt még nem is hallottam rakottkrumpli közé, de ettől még jó lehet.

talán fokhagymát tennék bele, borsot, esetleg őrölt köményt, így elég fűszeres lenne.

2014. febr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyományosan a besamelbe belefőznek egy szegfűszeggel tűzdelt hagymafejet, ezt még nem próbáltam, de szerecsendiót, babérlevelet és fehérborsot szoktam használni hozzá, ezek amúgy is nagyon jól mennek a krumplihoz.
2014. febr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Soha nem teszek a rakott krumplira besamelt. Csak házitejfölt teszek rá, vagy ha véletlenül nincs itthon, akkor főzőtejszínt. A besameltől liszt ízű lesz.
2014. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!