Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van valami ötletetek, hogy...

Van valami ötletetek, hogy mit főzzek holnap?

Figyelt kérdés
Most költöztünk új lakásba sütőm még nincs :(
2014. febr. 9. 20:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Jól hangzik :))) Köszi :)
2014. febr. 9. 23:55
 12/19 A kérdező kommentje:
Ennék lecsót is de sajna azt nem tudok csinálni mert külföldön lakunk és itt nincs olyan paprika :(
2014. febr. 9. 23:57
 13/19 anonim válasza:
A csorba receptje. Én először vendégeknek főztem, akik imádták. Azóta rendszeresen főzöm. [link]
2014. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol van a külföld, de nemcsak magyar paprikából lehet lecsót fözni!
2014. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A kedves kommentelők, csak azért mert nem tudnak valamit az nem azt jelenti hogy nincs is és nem úgy van!!Igen tudom, és megértelek, én is külföldön vagyok és tényleg nem egyszerű a lecsó elkészítése. Nincs ugyan is fehér paprika. de ha szeretnéd elmondom én hogy csinálom a lecsót nem fehér paprikából hanem un. pritamin paprikából.
2014. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Igen pritamin paprika az van :) gondolom ugyan úgy kell mint a magyarból nem? :) gondoltam erre de szerintem nem az igazi de nem kóstóltam még..De szerintem nincs jobb a magyar fehér paprikánál és magyar paradicsomnál :)
2014. febr. 11. 21:12
 17/19 A kérdező kommentje:
14-es! Tudjuk nem csak téged áldott meg az Isten ekkora ésszel
2014. febr. 11. 21:14
 18/19 anonim ***** válasza:

A jegsalis valaszolo vagyok. En abszolut aterzem a helyzeted. Bar nagyon messze, az Usaban elek, itt minden beszerezheto kisebb nagyobb utannajarassal, de hiaba azonos a termek ( joghurt, margarin, tej, uborka stb.)az izuk itt egyszeruen mas.

A pritaminrol csak annyit, hogy sima paprikat ne helyettesits vele, mert a ize sokkal edesebb.

2014. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Isteni finom sutes nelkuli desszertet krealtam ma, raadasul veletlenul, ha erdekel szolj;)
2014. febr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!