Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van valami ötletetek, hogy...

Van valami ötletetek, hogy mit főzzek holnap?

Figyelt kérdés
Most költöztünk új lakásba sütőm még nincs :(
2014. febr. 9. 20:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Bármilyen főzelék + pörkölt. Puding.
2014. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi :) 2 napja csináltam..:( valami más? Már teljesen kifogytam az ötletekből..
2014. febr. 9. 20:43
 3/19 anonim ***** válasza:

Milyen alapanyagokban lehet gondolkozni?

Spagetti, káposztás tészta, bableves, lángos, brassói, paradicsomos húsgombóc, fasírt, palacsinta...

2014. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
resztelt máj főtt krumplival.
2014. febr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Bármi lehet mert reggel megyek vásárolni :)
2014. febr. 9. 20:56
 6/19 anonim ***** válasza:
gombás-cukkinis rizotto, tojáspörkölt, lecsó, paprikás krumpli
2014. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Főzz csorba levest. Egyszerű és laktató. Ha most költöztetek ennél nem is kell jobb. Nem pepecselős, csak felteszed főni.
2014. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
főzelék + pörkölt, és ha elfogy a főzelék, és marad pörkölt, akkor az a kis maradék elég egy kis gulyásleveshez. Ha mondjuk paprikáskrumpli, annak a kis maradékából lehet egy krumplistésztát összeütni. Sok olyan kaja van amit nagyon jól lehet hasznosítani ha csak egy kicsi marad másnapra ami már valójában senkinek nem elég egy étkezésre, de kidobni meg nem szabad.
2014. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mi az a csorba leves? Lehet, hogy ismerem csak más néven :) köszi amúgy a tippeket megfogadom! Inkább az a típus vagyok aki a maradékot kidobja, de kipróbálom :)
2014. febr. 9. 21:20
 10/19 anonim ***** válasza:

Nalunk sem hajlando senki maradekot enni. ;) Ma ebedre paradicsomlevest csinaltam, surure, passzirozott paradicsommal. Bazsalikommal, fuszerekkel es szeletelt mozzarellaval talaltam. Isteni volt a raolvadt sajt.;) Utanna mogyoros dios brownie volt, de ez sutos.

Este lazacot sutottem, siman serpenyoben, es egy tenger gyumolcsei fagyasztott kevereket piritottam wokban. Egyutt talaltam, jegsalival es ontettel.

2014. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!