Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van ötletetek milyen tésztát...

Van ötletetek milyen tésztát használjak?

Figyelt kérdés
Tudjátok közeledik a valentin-nap és szeretném meglepni a párom egy kis különlegességgel. Láttam a neten egy olyan sütit ami "kosárka" formájú volt, krémmel és eperrel a tetején. A tészta piskótaszerű volt de én ilyen kosárka formába csak száraz tésztát ismerek. Szerintetek milyen tésztát készítsek bele, és melyik krém lenne a legjobb az eperrel? Előre is köszi a segítséget! :-)

2014. febr. 6. 10:43
 1/2 anonim válasza:
Próbálkozz muffin-tésztával
2014. febr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát kosárka formához mindenképpen keress receptet, mert ha nem jön ki a tésztád akkor nagyon mérges leszel :)


Az epret én csokival szeretem a legjobban. Csokikrémet, ha igazán finomat szeretnék csinálni, mindig úgy főzök.

Liszt, kakaópor, jó minőségű tábla csoki, ezt jó sűrűre főzöm, majd nem túl sok habosított margarint keverek bele. Szerintem nagyon finom. Nem folyik szét, mert a csoki és a margarin vissza fagy a hűtőbe.

2014. febr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!