Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A banán+tojás palacsinta...

A banán+tojás palacsinta mennyire egészséges?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné: [link]


Nem szeretem a banánt, nem az izével van bajom, hanem az állagával, nehezen tudom megmagyarázni, hogy miért. A legtöbb gyümölccsel így vagyok sajnos, ezért nem is eszem őket.

Így palacsintába viszont megenném, kérdés, hogy sütés után mennyi marad a vitamin tartalmából? Egészséges marad így? Mennyire nevezhető ez az étel így egészségesnek?



2014. jan. 31. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de az enyémnek eléggé inkább sütőtök íze lett...Csokit tettem rá, úgy már banánosabb
2014. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez nem hangzik túl jól... :D én is ízesíteném valamivel biztosan.
2014. jan. 31. 18:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem így már mindenképp kevésbé,főleg az olaj miatt...de finomnak biztosan finom.Az tény,hogy a banán magában egészségesebb mint így.Én a palacsintatésztába szoktam almát reszelni,nagyon finom!:)

de szerintem ezek még mindig egészségesebbek mint a sima olajos tésztás palacsinták.Próbálj spórolni az olajjal.

2014. jan. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem használnék sokat, egy keveset kennék szét a sütő alján, hogy ne ragadjon le. Ha mondjuk olívaolajat használnék, jobb lenne?
2014. jan. 31. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb!:)

Igen! Úgy próbáld ki

2014. jan. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs benne liszt (vagy ahhoz hasonló akármi), akkor ezt inkább nevezném banános-omlett-nek, mint palacsintának!

Persze attól még lehet finom!!!!

2014. febr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszer muszáj volt kipróbálnom, finom volt nagyon. Viszont alapvetően kerülöm a gyümölcsök hőkezelését, nem is hallottam arról semmi jót, de ösztönösen is zavar... Inkább nyersen teszem a gyümölcsöket a palacsinta közepébe :)

A hőkezelt gyümölcsön kívül semmi akár potenciálisan problémás dolgot sem látok, pontosabban zsiradék és zsiradék között különbség van, de ehhez én nem értek eleget ahhoz, hogy most megmondjam a tutit. A sok zsírral szerintem nincs baj, legföljebb a zsírban és szénhidrátban egyzerre gazdag étrend nem tesz jót az ember vonalainak, s lehet, hogy más problémát is okoz.

2014. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!