Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki valamit gyorsan?

Valaki valamit gyorsan?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami palacsintához hasonló finomságot készíteni. Vagy valami banános dolgot. Esetleg valami különleges palacsintát...van goffri sütőnk is.

2014. jan. 27. 16:38
 1/10 anonim válasza:
100%
banánturmix fahájjal a tésztába keverve. vastagabb lesz a tészta, de fantasztikus és laktató is :)
2014. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csinálj édes omlettet, banánnal és vanília pudinggal is finom.

[link]

2014. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Karamellizált sült banánt.
2014. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Palacsinta tésztába keverj kókuszreszeléket . süsd ki őket.

A banánt kevés piritott cukron karemellizáld . a meleg banánokat tekerd a palacsitába . rumos csoki öntet tegyél a tetejére. fagyival nagyon finom.

A gofri nagyon finom eper lekvárral ,és tejszínhabbal.

2014. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2014. jan. 27. 16:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy nem túl érett banánt és két tojást keverj össze. Én botmixerrel szoktam.


Ezt süsd ki olajban. Olyan 10 cm átmérőjű kis korongokat süss.


Nem kell bele se cukor, se liszt, semmi. Én nagyon szeretem.

2014. jan. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen ezt már én is próbáltam, csak vagy nagyon olajos lett, vagy nagyon odaégett, és nem tudtam egyben megforgatni sem, csak darabokban. Valami praktikád nincs a sütésére?
2014. jan. 27. 17:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát én úgy szoktam csinálni, hogy csak az első "palacsinta előtt" beolajozom a serpenyőt úgy, hogy legyen mindenhol olaj, de a felesleget kitörlöm egy papír törlővel. Mindig teflonban sütöm, takaréklángon. Mikor kezd szilárdulni, akkor megordítom és csak addig sütöm ameddig meg nem szilárdul telejsen. A belseje még kicsit "rezegős", de mire az asztalra kerül a saját hőjétől átsül teljesen. Nekem eddig mindig sikerült.


Talán az is lehet, hogy kis adagokat, evőkanálnyit sütök egyszerre így hamar kész és nincs ideje odaégni.

2014. jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem akkor az lehetett a baj, hogy én olyan kisebb, vastagabbakat akartam sütni, mint ahogy egy receptben olvastam. Köszönöm.
2014. jan. 27. 17:26
 10/10 anonim ***** válasza:
2014. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!