Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Laska gombából mit szoktatok...

Laska gombából mit szoktatok készíteni?

Figyelt kérdés
Recepteket írhattok. Köszönöm.
2014. jan. 10. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Pörkölt ,tejszines petrzselymes gombás mártás ,

Rakott gomba ,rántva .

Nekem a kedvencem : A csirke alsó vagy felső combokat füszerezem : Tepsibe sorba rakom a combokat . a gombát a combok közé teszem jó szorosan: A gombát nem füszrezem mert sütés közben átveszi a füszereket : A tepsit lefedem alufóliával: Amikor a hús megpuhult leveszem a fóliát : Majd tejszinben ami 35 % elkverek 1 fokhagymát kevés frissen vágott petrezselymet ,reszelt füstölt sajtot : A combokra és agombára öntöm a mártást . Vissza teszem a sütőbe és Megpiritom kicsit : Rízs ,vagy dödölle illik mellé .

A gomba lehet ,hogy sok levet enged sütés közben. ezt öntsd le róla :

2014. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pörköltnek, gombamártásnak, gombakrémlevesnek, vadasgombának.
2014. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Krémlevest, Tejszínes-laskás tésztát, kis szerecsendióval, petrezselyemmel, fehérborral. Fetuccine tésztával fogyasztom, de szerintem bármi mással is jó.


Fokhagymás-citromos laskát, friss zöldfűszeres baguette-ágyon


Szójaszószos-zöldbabos-szezámmagos laskát (ehhez nagy tömbben hagyom a gombát, csak a túl kemény tövét szedem le, megtisztítom - de nem szedem kis fejekre), rizzsel tálalom persze


És végezetül itt van 1-2 recept, amit még nem próbáltam, de jónak tűnnek:

gasztroabc.hu/recept/2296_laskagomba-salata/

[link]

[link]

2014. jan. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gombabol legtobbszor gombakremlevest keszitek tejszinnel es fuszerekkel es magaval a gombapurevel suritem,de talalasnal teszek a hozza par szeletelt,kicsit atparolt gombat,diszitesnek.:)

Amit meg szeretek,es erdemes kiprobalni,az a zoldfuszeres turoval toltott gombafejek grillezve es a tejszines- gombas rizotto, mindketto nagyon finom.

De nagyon finom,ha krokettet meglocsolsz egy egyszeru tejszines gombaraguval. A ropogos krokettek jol atpuhulnak a ragutol, en imadom!:)

2014. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül tejszínes gomba lett belőle, rozmaringos, kakukkfüves ízesítéssel. Rizs volt a köret. Nagyon finom volt. :)
2014. jan. 20. 10:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!