Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csiperke gombából mit lehet...

Csiperke gombából mit lehet készíteni?

Figyelt kérdés
:)
2013. nov. 13. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindent, fel sem tudnám sorolni.

Pörkölt

rántva

levesnek

milánói

húst is lehet vele tölteni

2013. nov. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Holnap akarom kipróbálni, hogy nem pörköltnek, hanem mint a borsos-tokányt készítem el, csak dobozos konzerv csiperke gombából és nem husiból. Szerintem úgy is jó lesz!
2013. nov. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Petrezselymes gombás rizst, melegszendvics krémet, gombakrémlevest, pizzára gombás feltét, sós palacsintát, svéd gombát, gombás tölteléket is szoktam, amit tepsiben elsimítok és megsütök, hús nélkül is finom étel savanyúsággal.
2013. nov. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lecsós gombát, tepsis csirkét gombával és paprikával, hagymával, paradicsommal.
2013. nov. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Beírod a keresőbe:ételek csiperkéből....Kapsz vagy 100 találatot.

Na de azért segítek.Csinálhatsz mondjuk rakott gombát(úgy, mint a rakott kelt),gombás rántottát, gombás-sajtos(avagy milánóis)palacsintát,gombás rizottót,töltött gombát,gombás-sajtos-ketchupos szendvicset(ha van gomba, de nincs kedvem pizzát sütni, ilyet szoktam csinálni helyette.Megpakolhatod a kenyeret felkockázott sonkával,sajttal, gombával,rá egy kis majonéz meg oregánó és majdnem olyan lesz, mint az igazi pizza) .

A gombát tölteléknek is használhatod húsokhoz, zöldségekhez, valamint nagyon jól kiegészíthetsz vele ételeket, pl húslevesbe, ragulevesekbe ízesítőnek.Vagy simán csak párolva köretnek rengeteg ételhez passzol.

2013. nov. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gombapaprikás vagy pörkölt,

Fűszeres gombaleves

Gombakrémleves

Töltve (sajttal, garnélával, hússal, amivel csak tetszik)

Gombás tagliatelle

Gombás miso leves

Tejszínes gombás tészta

Gombás-paradicsomos mozzarellás tészta

Gombás rizottó

2013. nov. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gombaropogos golyocskak, gombas rizs, gombas zoldsegleves, gombas rizsfelfujt, fuszeres turoval toltott gombafejek paradicsommal es sajttal sutve, gombas sajtos szelet, tejszines gombaragu, gombas tojasrantotta, de pizzafeltetnek vagy melegszendvics feltetnek is jo. Vajjal parolva pedig kituno koret.:)
2013. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rengeteg segítséget ! :)
2013. nov. 14. 08:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!