Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen tésztát készítsek?

Milyen tésztát készítsek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a tésztaféléket, de kicsit unom már a jól megszokott ízeket, pl. túrós tészta, diós tészta, kakaós tészta, spagetti hagyományosan... nemrég vettem pestót, aminek megtetszett a különleges ízvilága. Kapható a boltokban még bárminemű ilyesmi, amit tésztával szokás fogyasztani? Esetleg tudtok ajánlani egy házilag elkészíthető egyszerű tésztafeltétet, ami eltér a megszokottól? Köszi szépen! :)
2013. nov. 26. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd végig a nagyobb receptes oldalakt:

www.nosalty.hu

wwww.mindmegette.hu


Rengeteg recept van fent, képtelenség ide beírni.

2013. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért egy kedvencem:

A spenótos tészta:


Spenót levelet kicsit megpárolni fokhagymával, tejszínnel összefőzni, kis szerecsendió is mehet bele. Parmezánnal és (koktél)paradicsommal tálalni.

2013. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az en kedvenceim: vargabeles, stiriai metelt, wokban piritott rizsteszta szojaszosszal,ezt valamilyen kinai martassal keverem ossze. Negysajtos pestos teszta,ezt egy etteremben kostoltam eloszor,de annyira izlett,hogy azota itthon is gyakran keszitem. Tejszines gombaragu es fustoltsajtos sajtszosz,amit meg nagyon szeretek tesztaval.:)
2013. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!