Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi lesz nálatok holnap az ebéd?

Mi lesz nálatok holnap az ebéd?

Figyelt kérdés

Én holnap valami tokányfélét csinálok rizzsel :)

20/L



2013. nov. 23. 17:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Halészlé fokhagymás kenyérrel

mákos-meggyes, túrós-mazsolás, almás-fahéjas, káposztás rétes


Ma:

maradék gyümölcs leves tegnapról + hozzá csináltam ma kukoricás pulykaragut rizzsel

2013. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk nagyetkuek,nem szeretunk sokat enni, ezert egyfajta etelt fozok csak,azon viszont nem sporolok semmit. Ma gombas rizottot csinaltam,kulonlegesebb,karakteresebb gombafajt.akat vettem hozza. Holnap vargabelest szeretnek,de mazsola helyett malnat es ribizlit gondoltam bele. Vaniliasodot szeretnek hozza,keresek is jo receptet.:)
2013. nov. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 doboszoli ***** válasza:

Marhahúsleves.(múlt héten érdeklődés hiányában elmaradt..)

Volt a fagyasztóban két másfeles süllő, abból valami sült.

Desszert elmarad, délután Édesanyámat megyünk köszönteni, elég lesz ott bűnözni.

2013. nov. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Májgombóc leves, tarhonyás husi, utána meg kekszes grízes "süti" A férjem ma jön haza, a tarhonyás hús a kedvence. :) Kisfiam meg a májgombóc levesért van oda, szóval mindkettejük kedvébe járok. Még jó hogy a kislányom csak 9 hónapos :D
2013. nov. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!