Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi ma az ebéd nálatok?

Mi ma az ebéd nálatok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 11:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Tojásos tésztát készítettem
2013. nov. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Paradicsomleves, rakott zöldbab.
2013. nov. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Borscs.
2013. nov. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk vacsi készül frissen az lasagna lesz.


Ma ategnap maradékot hoztuk dolgozni. Én cukkinilevest, a férjem krumplipürét és joghurtos csirkemellet

2013. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ma ilyet csinálok : [link] , csak én karajból . Köretnek még nem tudom mi legyen,talán krokettet csinálok hozzá . Tegnap rántott sajtot csináltam bacon köntösben :) : [link]
2013. nov. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ahh, ez a rántott sajtos nagyon jól néz ki! :) Nálunk babfőzelék és sült csirkecomb van.
2013. nov. 20. 11:45
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Tegnapról maradt egy kis laza gombaleves, valamint palacsintát sütök és pulykamell filéket narancsos rizzsel.
2013. nov. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Karalábé leves sok petrezselyemmel, csurgatott tésztával. Erdei gombás apróhus ragu spagettivel. Fejes saláta. Holnap rakott karfiol.
2013. nov. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
14 éve magamnak főzök, 3 éve házasként, de nem szoktam ilyen bonyolult dolgokat, amiket írtatok, a mai ebéd penne tészta lencsével, tökmagporral, paradicsomszósszal. lehet, hogy sokak szerint nem passzol, de nekünk pont jó így.
2013. nov. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Húú ez a bacon-ös sajt nagy ötlet. Legközelebb így csinálom, mert a férjem -bár megeszi- de nehezen bírja a vega napokat :-D

9. Nem olyan bonyolultak ezek, csak merd kipróbálni.

amit írtam, a pulykamell narancsos rizzsel, borzasztó egyszerű, csak kisütöd pirosra a mell szeleteket, esetleg előtte fűszerezed ízlés szerint sóval, borssal, fokhagymával, rozmaringgal, meglocsolod olíva olajjal, hagyod állni amíg elkészíted a rizst. Abba bele kockázod a narancsot és átforgatod vele.

Nem tart tovább, mint amit írtál. Amúgy milyen az a tökmagpor? Mire használják? Húst helyettesítenek vele, vagy fűszerezésnek?

2013. nov. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!