Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi ma az ebéd nálatok?

Mi ma az ebéd nálatok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 11:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy tetszik nektek a sajt :) Párom is évente szinte 2-szer eszi meg a rántott sajtot :D
2013. nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Én párom nem szereti a rántott sajtot, na de majd így! :)


10. Köszi, hogy leírtad a narancsos rizst, pont kérni akartam, még sosem hallottam ilyenről. :)

2013. nov. 20. 12:53
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ma káposztàs kocka lesz.

Tegnap pizza volt,a vasárnapi maradék husiból készült rá a feltét.

2013. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

no akkor még annyit a narancsoshoz, hogy a húst abban az olajos pácban kell megsütni, amiben állt, így marad jó íze és nem lesz száraz.

A végén a narancsos rizst érdemes megszórni aprított petrezselyemmel, már ha van. nálunk még rendületlenül zöldell a kertben :-D

2013. nov. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
melegszendvics, sajnos nem volt időm tegnap/ma délelőtt főzni. estére viszont készítek több dolgot is, csirketorta, almás palacsinta és brownie van tervbe véve.
2013. nov. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az almás palacsintába hogy készíted a tölteléket? Rengeteg almánk van.
2013. nov. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Én a csirketortára vagyok kíváncsi.
2013. nov. 20. 14:01
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Most nem almatöltelékes palacsintát készítek, hanem a palacsntatésztába teszek almát, és fahéjas porcukorral fogom kínálni. Amikor almatölteléket készítek, akkor pedig úgy csinálom, hogy az almát pici kockákra vágom, kevés vízben megpárolom, aztán pedig vaníliás pudingporral sűrítem be, fahéjjal és cukorral ízesítem. Nagyon hasonlít az íze a McDonaldsban kapható Forró almás táskának a töltelékéhez. Mennyiségeket sajnos nem tudok írni, mert mindig csak szemre mérem a dolgokat.


A csirketorához szintén nem tudok pontos mennyiségeket mondani, de azért leírom nagyjából, hogy hogy készítem.

Egy jénai tálat kibélelek baconnel, majd csirkemellszeleteket teszek bele. Erre tojással és reszelt sajttal, valamint ízlés szerinti fűszerekkel (én főleg csak sót és fehérborsot használok) elkevert tejfölt teszek, majd megint csirke következik. Erre még egy adag tojásos tejföl jön, a tetejére pedig reszelt sajt. Sütőben megsütöm, majd kifordítva tálalom. Melegen és hidegen is nagyon finom.

Ha nagyon drága a bacon, akkor azt kihagyom a receptből.


Pontos mennyiségeket és sütési időt is lehet találni a neten, sok-sok ilyen receot van fent különböző receptes oldalakon.

2013. nov. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!