Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi lesz nálatok holnap az ebéd?

Mi lesz nálatok holnap az ebéd?

Figyelt kérdés

Én holnap valami tokányfélét csinálok rizzsel :)

20/L



2013. nov. 23. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

mai maradék . marha húsleves ,Fött marha hús ,torma mártás

töltött csirkecomb ,francia saláta rizibizi ,

maradt még kevés Rigó jancsi süti

2013. nov. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mai maradékot fogunk enni holnap:fokhagymakrém levest,csináltam kifli karikákat pirítottam hozzá(ebből mondjuk szerinem nem marad)A második rakott karfiol volt
2013. nov. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gabonapehely.
2013. nov. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 gömbicica ***** válasza:

igaz a holnapi menüt kérdezted, de irnám a mait :)

ma olvastam

[link]

kikerekedett a szemem!!! és eszembe jutottak gyerekkorom menzás kajái. Imádtam!!!

Erre fel, kicsit feljavitva a menzáshoz képest :-)

csináltam szárazbablevest pici füstölt husival, zöldséggel, aztán mikor majdnem jó volt, gyors kicsi sötétebb rántás, és egy tegnapról megmaradt tán negyed csirkemell kockára vágva ment még hozzá. gyorsan megfőtt husistól mindenestől, csináltam bele csipetkét, és

TEJFÖLLEL megettük. másodiknak meg csináltam kakaós tésztát :-) nagyon finom házitésztám volt, és minőségi kakaóval szórtam :-)

nagyon jól tudott esni :))) Még emberem is megette :-) ami nagy szó egy kakaós tésztára nézve :-)


ha nem maradt volna leves, akkor holnap szintén csirkemellet vettem volna, mivel finom savikáposztám van.

káposzta kinyom apróbbra összevág(nem sós, nem savanyu!!! nagyon finom!!!) elősütőtt hagymára rátesz, pici paprika kis viz, füszerek, pici füstölt valami, kukta becsuk. Gyorsan fő. Mielőtt kész, egy marék kockáa vágott csirkemellel puhára főz :-) Tetejére persze házi Cserpes tejföl :) abból is a 25 %-os ból egy kanállal, saját sütésü rozsos házikenyérrel :-)


Tokányt is tudom szeretni :-)

2013. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nálunk éppen valami tokányféle lesz:) csirkemellfilé csíkokra vágva, hagymán megfuttatva, puhára párolva. rá gomba és mexikói zöldségkeverék.

Kagylótésztát főzök mellé, de egy kicsit tovább variálom.

2-3 tojást kikeverek tejföllel , egy kis mustárral, borssal, bazsalikommal, és összekeverem a zöldséges hússal, tésztával.

Vajazott jénaiba simítom és vastagon megszórom reszelt sajttal.

Betolom a sütőbe és szép piroskásra sütöm.

Ma babgulyás volt lángossal, így holnap nem lesz leves.

Desszert egy egyszerű 2 tojásos piskótából, pudinggal, rummal, dióval, csokiöntettel valami hamis somlóiféle lesz.

2013. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tyukpörkölt, nokedli, fejes saláta. Szalontüdő zsemlegombóccal. Leves zöldbab, csurgatott tésztával, sok petrussal.
2013. nov. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Holnap rántott csirkemellet csinálok szokásos panírral,és szezámmagosan :) Köretet még nem tudom . Hétfőn is ez lesz,csak akkor még csinálok hozzá majd még fokhagymakrémlevest.
2013. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
:) én a jövő vasárnapra tervezem a szezámmagos csirkemellet, sötőtökös -currys rizzsel.
2013. nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Palócleves

Aranygaluska vanníliasodóval

2013. nov. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csontleves, cérnametélt - hagyományos sertés fehér csontból 4 órás minimum főzési idővel. Sok zöldséggel. Ezt leszüröm. A csonttal a Férjem jól elvan egy darabig, mig leszopogatja, kiütögeti. A zöldségből vadas szószt turmixolok. Spagettit főzök ki. Hirtelen kisütök kis tenyérnyi marha hátszin szeleteket, melyek 2 napja mustárban-olajban csücsülnek. Ha lesz kedvem sütök egy meggyes bögrést. A meggyet a fagyóba tettem még nyáron.
2013. nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!