Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Browniet szeretnék készíteni...

Egy.tanacstalan.lany kérdése:

Browniet szeretnék készíteni erdeigyümölcs krémmel, de joghurtmentes krémreceptet nemtaláltam még, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Keverd be pudinggal. Vanilia, csoki, de akar erdei gyumolcs is lehet, ha talalsz.
2013. nov. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak egyszerűen tortazselével vagy keményítővel szoktam sűríteni a gyümölcsöket, így "dzsem"-szerű valamit kapok. A keményítő mennyiségétől függ, hogy mennyire lesz folyós, szilárd.
2013. nov. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló,tudsz valami pontos receptet adni?mennyi gyümölcs,mennyi zselatin stb. ...
2013. nov. 21. 11:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb.: 30 dkg fagyasztott gyümölcshöz ízlés szerint cukor (és elég sokat szoktam beletenni, mert nem szeretem, ha savanyú) és kb. 1 dl vízben feloldok 3 evőkanál étkezési keményítőt vagy 2 zacskó tortazselét.

A gyümit felteszem pici vízzel, mert az is enged még vizet. Ne ússzon a vízben, ez fontos. Megcukrozom. És ha rottyant egyet, akkor belekeverem az előre elkevert keményítőt vagy tortazselét. Ezzel megint összeforralom, de "éppenhogycsak", nem kell percekig főzni.

Mire kihűl, jó állaga lesz.

Sima zselatinnal nem szoktam csinálni, mert valahogy azzal sosem sikerül nekem semmi...

2013. nov. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,egyép tippek a zselatinos tortakrémhez?
2013. nov. 21. 11:43

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!