Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bolti kész tortalapot hogyan...

Bolti kész tortalapot hogyan készítsem el?

Figyelt kérdés
Szeretnék rá pudingot tenni, de mit rakjak még rá? Csak a tetejére rakjam, vagy vágjam szét? (bár elég vékony a piskóta szóval nem hiszem) Ötleteket várok! :) Mascarpone meg ilyenek, amik drágábbak, inkább ne, próbálok minél olcsóbban kijönni, de azért finom is legyen meg szép!

2013. nov. 15. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Rakj rá akkor pudingport, arra fel cukrászkrémet vagy habtejszínt (párszáz ft, kb. fél liter kell), a tetejét pedig díszítheted íznek megfelelően pl. csokireszelékkel, stb.


Én most éppen reszelt narancshéjat és mandarinkarikákat rakok a tetejére, a krém pedig turmixolt narancs fixálva + habtejszín.

2013. nov. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pl ha van vaníliás pudingporod, és egy kis nes caféd, akkor csinálhatsz kávésat is, én kettévágnám és megkenném, majd körbe és a tetejét is ezzel kennám le, igaz ehhez legalább 2 zacsi pudingpor kell.
2013. nov. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ezek izlenek:

Piskota,vanilias puding, tropusi gyumolcskonzerv raszorva es zselatinnal leontve.

Piskota, vekony reteg baracklekvar, kremturo bolti vagy hazi, barackbefott.

Piskota, epres es vanilias puding marvanyosan, meggybefott.

Piskota,tejszines puding turoval keverve, ananaszkarika konzerv.

2013. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hú ezek nagyon jól hangzanak, köszönöm! :)
2013. nov. 17. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!