Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 3 különböző ízű pudingport...

3 különböző ízű pudingport egyszerre össze lehet főzni?

Figyelt kérdés

3cs puding kellene a receptembe, de variálni szeretnék, és nem egyízűt szeretnék.

Meglehet oldani? Vagy semmi különbség nincs?


2013. nov. 12. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze összefőzheted, csak nem biztos, hogy ízletes lesz. Egyiknek sem fogod érezni igazán az ízét. Azért ehetetlen nyilván nem lesz, hisz mind édes dolog. Olyan, mintha összekevernél baracklekvárt almalekvárral és szilvalekvárral... Mindegyik édes, finom, ehető összekeverve is, de valószínűleg egyik íze sem fog úgy kihangsúlyozódni. Kicsit gusztustalanul is nézhet ki, de rossz íze biztosan nem lenne.


Én nem keverném össze, csak ha nincs más lehetőség.

Mondjuk fahéj ízűt simán összekevernék csokoládé vagy vanília ízűvel. De már a csokit nem keverném a vaníliával, vagy két különböző gyümölcsízűt sem egymással.

2013. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De ha mondjuk olyat akarsz, hogy 3 krémréteg mindegyike különbözzön, az jó lehet, de azokat külön kell megfőzögetni...
2013. nov. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vanilia, kokuszos, és tejszines pudingrol lenne szo. :)
2013. nov. 12. 13:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket simán összekeverheted.A kókusz fog a legjobban dominálni, és nagyon finom lesz. :)
2013. nov. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)!
2013. nov. 12. 14:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a három nagyon finom lesz együtt főzve.
2013. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon finom is lett! :)

Itt olvastam a kerdesek kozott, és joparszor kertek segítséget a mezes tejszelethez, gondoltam én is megcsinalom, de valahogy atkellett varialnom azt a receptet! :D

2013. nov. 12. 16:47
 8/10 anonim ***** válasza:
A receptben leírt tésztát neked simán sikerült elkészíteni ? :)
2013. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szenvedtem vele én is rendesen, eloszor nem bírtam osszedolgozni, sehogy nem akart osszeallni, adtam hozza egy kis tejet, úgy már ertelmesebben lehetett vele dolgozni. :) picit ragacsos lesz a teszta, nagyon ki kell lisztezni a nyujtodeszkat. Meg legközelebb nem instant kakaoval csinálom hanem normális Sima kakaoval, mert semmi szine nem lett.
2013. nov. 14. 18:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sem bírtam összedolgozni,nem is értem hogy a recept hogy írja így a dolgokat hozzá.... Tiszta por állaga volt az egésznek.Én vajjal pótoltam ki :) háát... azt mondták rá hogy finom volt :) de szenvedtem vele rendesen én is :)
2013. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!