Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet (szoktatok) 2 tepsit...

Lehet (szoktatok) 2 tepsit egyszerre betenni a sütőbe?

Figyelt kérdés

Az egyikben hús sütnék, a másikban krumplit. Egymás alá tenném őket. Az egyik a nagy sütő lemezen sülne, a másik pedig egy kisebb tepsiben a rácson.

Jó megoldás ez így?


2013. nov. 8. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

igen, én is szoktam ilyet csinálni

alul szoktam a húst sütni

2013. nov. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam így sütni.
2013. nov. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha belefér akkor igen : szoktam csinálni ,csak arra figyelj ,hogy nem biztos ,hogy egyformán jut hő : Meg szoktam nézni ,és ha kell megcserélem a 2 tepsit ,hogy biztos egyformán süljenek a dolgok . de azt majd látni fogod ,hogy hogyan sül a kaja.
2013. nov. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egymás mellett szoktam sütni, két keskenyebb tepsiben, amik így elférnek, az egyikben a húst, a másikban a krumplit. Egymás alatt nem tudok sütni, mert alulról süt a gázunk, és az alsó elégne, a felső meg nem sülne rendesen.
2013. nov. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, akkor mostmár bátran kipróbálom így! :)

Eddig valahogy nem mertem.

Nekem villanysütőm van. Nem tudom ez befolyásol-e valamit. De nem ilyen légkeveréses vagy hasonló, hanem egy teljesen egyszerű régi.

Egymás mellett nem tudom sütni, mert nem fér el két kis tepsiben amit szeretnék. De jó persze ránézek, nem gond, ha nem pont egyszerre lesz kész. De akkor is csak spórolok időt, meg talán energiát is. :)

2013. nov. 8. 08:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Félidőben cseréld meg a két tepsit, ha csak alulról süt a sütőd.
2013. nov. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, egyik alul van, a másik fölül. Ott tároljuk.
2013. nov. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!