Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A torta készítésekor amit ír...

A torta készítésekor amit ír pudingport azt hogyan csináljam? Amikor teszem bele a tálba a hozzávalókat akkor a pudingport kell bele tennem vagy meg kell főznöm a pudingot és azt bele rakni?

Figyelt kérdés
Még kezdő vagyok. :/ [link]
2013. ápr. 28. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
nem kell megfőznöd,csak beleszórod
2013. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vagy is akkor csak a pudingpor kell. Köszönöm a gyors választ. :)
2013. ápr. 28. 12:25
 3/9 A kérdező kommentje:
És a citromnak a levét lehet helyettesíteni citromlével?
2013. ápr. 28. 12:29
 4/9 anonim ***** válasza:

jobb lenne a citromnak a leve,de ha nincs akkor rakhatod a citromlét.


látom nagyon hihetetlen neked,de igen,csak simán a p.port beleszórod anélkül,hogy a tejjel kikevernéd.

2013. ápr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

és mivel így írják:


"a következő sorrendben keverem bele a hozzávalókat"

ebből egyértelműen az következik,hogy csak bele kell szórni.

sok olyan recept van,ahogy igy kell eljárni. szóval:ne aggódj,nem fogod elszúrni!

2013. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez lesz az első torta az életem során amit elkészítek,reméljük sikerrel jár. Két dolgot még kérdeznék remélem nem fogtok emiatt furán nézni rám mert nem tudom és megmerem kérdezni. Valahol el kell kezdeni és inkább megkérdezem mint elrontsam. Szóval az első kérdésem az lenne hogy nagyjából meddig kell sütni mert ez az oldal sajnos nem írja. A másik kérdésem pedig az lenne hogy ha megnézitek a receptet a vége felé írja hogy milyen sorrendben kell belekeverni a hozzávalókat. Ugye írja hogy a tojásokat habosra verem. Nos a habosra vert tojáshoz kell hozzákeverni a többi dolgot vagy előbb a többi dolgot kell és a végén a tojást? Gondolom az első gondolatom a jó de nem vagyok benne biztos.
2013. ápr. 28. 12:40
 7/9 anonim ***** válasza:

" a tojásokat habosra keverem "... stb. innét értelmezd előtte csak a hozzávalók vannak felsorolva.

A pudingpor ez esetben a lisztet helyettesíti.

Kövesd a receptet, biztosan sikerülni fog.

előmelegített kb 180 fokos sütőbe tedd, majd 5 perc múlva vegyél vissza egy kicsit. tűpróba a biztos, ha nem ragad rá a massza akkor már jó lesz.25-30 percre számíthatsz, hogy készre süljön.

2013. ápr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a tűpróba azt jelenti,hogy: egy hús tűt,vagy hurka pácikát,vagy más hosszukás szúróeszközt beleszúrsz és ha nincs rajta nyers tészta akkor már jó!
2013. ápr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2013. ápr. 28. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!