Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyi pénzt szántok a karácso...

Mennyi pénzt szántok a karácsonyi menüre?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs. :) Én úgy szoktam, hogy összeírom mit akarok főzni, hány napra, és akkor a végén a bevásárlóközpontban kijön egy összeg. Mindig változó összeg, mert néha berepül a kosárba pár olyan dolog is, ami nem volt betervezve, így nem tudom még körülbelül se, mennyi lesz idén a karácsonyi kaják vége. :(
2009. nov. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem tudom megmondani. Össze írom mi van itthon a menühöz és mi az amit venni kell. Ez utóbbit pedig megveszem. Sok pénz megy ilyenkor mert én ünnepek előtt egy héttel elkezdem a sütést majd a főzést és utána két hétig esszük. Rengeteg féle sütit csinálok és sok fajta főtt ételt készítek.
2009. nov. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Kb 30-40.000 szánok rá. de ezt értsd úgy,hogy asütitől kezdve, a narancsig minden.
2009. nov. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ, hogy mekkora a család, hányan jönnek még vendégségbe, stb.


(Egészen más összeg kell 2 személyre, mint egy 5 személyes családban!)

2009. nov. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Karácsonyi menü? Nálunk olyan nincs is...
2009. nov. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én csak töltött kàposztàt csinàlok,huslevest,meg kokouszgolyot,plussz készen veszek pàr szelet krémesebb sütit.A mellé egy kis narancs,banàn,kiwi,no meg az üditök,azt is csak annyit amennyi fogy àltalàban.Nem rendezek felhajtàst,jön még a szilveszter,ujév is,meg azok utàn is élni kell valamiböl.
2009. nov. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Mi karacsony elott szoktunk disznot vagni anyosomeknal,24-en valami levest keszitek meg valami rantott husit utanna,estere fo a toltott kaposzta,atjarja az egesz lakast az illata(ez a szokas)Karacsony napjan pedig hurkat sutunk husival,krumplipurevel,jo sokat mivel nagy a csalad.Kb ennyi ez nem kerul penzbe,csak a bejglikbe a liszt meg a hozzavalok.
2009. nov. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sütivel gyümölcsel mindennel együtt 10-15 E!
2009. nov. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kb 30 ezer forintott,ha lesz annyi....:)
2009. nov. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem sokat tervezek kiadni, csak annyit mint egy kiadósabb hétvégi menüre költenék.
2009. nov. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!