Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hemingway szelet SOS!?

Hemingway szelet SOS!?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__49..

Ne álljatok neki ,nem jók a mennyiségek : 6 tojásból elfelezve gondoltam ,hogy nagyon vékony lesz a tekercs : Így 10 tojásból csináltam : Így is a 2 tekercs vékony ,és 2 tekercs nem elég a tepsibe : A krémnek neki sem álltam : Ahoz ,meg nem volt kedvem ,hogy még 10 tojásból piskótát süssek : és majd a krémbe még 8at elhasználjak : Igy ,hogy nem menjen kárba amit eddig csináltam csokis scharlott lett belőle :

Annyit még ,hogy nekem ez negyedik recept amit a Vídék Ízéböl próbáltam : Eddig mind a 4 böl más lett az arányok miatt :

Pedig tudok sütni ..

Bocs ,hogy leírtam ,gondoltam jó ha tudjátok..


2013. okt. 31. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt keresed?

Hozzávalók és az elkészítés menete!

2013. okt. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az hogy lehet ? :O Pedig itt is ugyanazokat az arányokat írja : [link]
2013. okt. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Itt a mindmegettén is néztem a recepteket láttam ,hogy ugyan ez az arány láttam ezt is : Egyszerüen nem jön ki ez a mennyiségű tojásbol amit ők írnak sehogy a 4 tekercs piskóta a legkissebb tepsiben sem . próbáltam ..
2013. okt. 31. 14:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem minél nagyobb tepsiben kell csinálni,hogy szép vékony legyen a tészta ? És akkor jobban fel lehet tekerni ?
2013. okt. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ,így van ,hogy minél nagyobb tepsibe kell ,sütni ,csak 3 tojásbol készült piskóta ,nem hiszem ,hogy szép vastag lesz ha feltekerd.
2013. okt. 31. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!