Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szoktatok Hemingway szeletet...

Szoktatok Hemingway szeletet csinálni? --->

Figyelt kérdés

Szeretném kipróbálni , de néztem a képeket és itt tetszik a legjobban : [link]

Ebben miért szebb a lekváros tekercs ?

[link]

Az első belinkeltet szeretném megcsinálni,de nincsenek arányok leírva a recepthez ,hogy miből mennyi kell bele.


2013. okt. 29. 09:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy csak az a titok,hogy minél nagyobb tepsiben kell sütni a tésztáját ? És akkor jobban fel lehet tekerni ?
2013. okt. 29. 09:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem csináltam még ilyet, szóval lehet hülyeség amit mondok, de szerintem azért szebb, mert a tekercs már előre meg lett sütve.
2013. okt. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem csináltam még ,de nagyon tetszik :

A vidék íze receptet találtam meg arányosan : [link]

A tekercset külön csinálják meg erre kell a diós krémet ráönteni ,és vissza a sütöbe :

Szerintem 3 tojásbol nem lesz ilyen vastag benne a tekercs .

Szeretem volna valami finom diósat sütni . csütörtökön kipróbálom : Nálam annyi változás lesz ,hogy nincs itthon ribizli lekvárom meggy lekvár pedig sok van és azt teszek bele : A vágott diót megpiritom majd ..

Majd megírom milyen lett.

2013. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is néztem a receptet ,de ezekből nincs leírva mennyi kell pontosan : "hozzáadjuk a darált diót meg a darabolt diót, a lisztet, a zsemlemorzsát, a sütőport, a kakaót, végül a tojások fehérjéből vert kemény habot."

Nem,nincsen megsütve előre a piskóta :) azt úgy nem lehetne összehozni :)

2013. okt. 29. 10:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kedves kérdező de amit a 3-as írt mellette vannak a mennyiségek :jobbra : 6dkg dió stb

Én is elolvastam és megsült feltekert piskótára kell önteni a diós tésztát .

2013. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jajj ezt miért nem láttam ?! :D De hülye vagyok :D Köszi szépen a válaszokat !
2013. okt. 29. 11:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!