Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit ebédeltetek ma, és mit...

Mit ebédeltetek ma, és mit terveztek vacsira enni?

Figyelt kérdés

2013. okt. 19. 16:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Most készül :) nem nagy dolog, csak a holnapi majonézes krumplihoz megcsináltam a lilahagymás-ecetes krumplisalátát, szóval abból veszek ki egy adagot, és egy kis délről maradt hideg sülthússal jó lesz vacsorára.
2013. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ezt a csirkemellet csináltam meg : [link]

Petrezselymes burgonyával .

Vacsira ha még szeretnénk enni,akkor ezt eszünk,illetve mindjárt sütök még egy kis amerikai palacsintát :)

2013. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Vadast ettem délben is és este is, de mivel korán vacsoráztam, lefekvésig még eszek valamit szerintem.
2013. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ebedelni nem szoktam, vacsorara kremturot ettem malnaval. Nem szeretek nehezet enni.
2013. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Igaz tegnapi a kérdés, de ma a vasárnapi ebéd a következő: Tyúk aprólék leves, jó sok zöldséggel, májgaluskával, és csiga tésztával. A hushoz frissen reszelt torma. Kacsa comb ropogósra sütve, erdei gombás rizs, ecetes krumpli saláta, sok hagymával. Szilvás-bögrés sok dióval a tetején. Azért nem párolt káposzta, mert tegnap székelykáposzta volt, és még maradt is.
2013. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nagyon szuper az utolsó is!

Most éppen a raguleveses, rántottkarfiolos, majonézes,... stb ebéd után vagyunk, degesz állapotban:)

A desszert belénk sem fér (gyümitorta), az lesz a vacsora

egy kis fagyival megkoronázva.

fogyókúra fel lett függesztve (részemről , mert csak nekem kell/ene...) :D

2013. okt. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

reggeli maradék proteinsüti volt

tízóraira fasírt cékla ebéd

rakott sárgarépa lesz pulykahusival,joghurttal

ha finom lesz uzsira is ezt eszem :)

vacsira fehérjeshake

jó ez a kérdés :) kéne egy kis ragulevest enni valamelyik nap köszi a tippet..

2013. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!