Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen melegszendvicset...

Milyen melegszendvicset készítsek?

Figyelt kérdés
Nagyon éhes vagyok, mert a suliban csak egy szendvicset ettem, meg a sulis kaját, de az nem volt túl laktató:( Van összecsukható melegszendvicssütő itthon, meg olyan négyzet alakú kenyér. Van itthon egy csomó minden, amit rakhatnék bele, pl. sonka, trappista sajt, ementáli sajt, margarin, vajkrém, ketchup, mustár, meg még sok minden. De nem tudom, hogy milyet csináljak, mert mindig csak olyan jut eszembe, amilyet már csomószor ettem, szóval valami különlegeset szeretnék csinálni. Segítsetek.

2013. okt. 11. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Sonkás ementálisat készíts, és ha megsült, tegyél rá ketchupöt.
2013. okt. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Lujza-toast


Kell bele sonka, rá körteszelet, pirospaprika, arra sajt (és még egy kenyér, ha becsukósban sütöd). Elvileg nem becsukós, hanem rendes melegszendvicssütőben kell sütni, de megpróbálhatod abban is. Nekem ízlett.

2013. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Még valami: ha gomba van esetleg otthon, gombásat is csinálhatsz. A gombát előtte meg kell párolni (nem bonyolult, olvass utána). Esetleg készíthetsz zöldségkrémet (talán találsz otthon pl. fagyasztott borsót).
2013. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Különleges ? :) a meglévőkön kívül(sonka, sajt, margarin... stb) tegyél karikára vágott hagymából 1-2 karikával a két toast kenyér közé, és mindjárt érzed, hogy különlegesebb az eddiginél.
2013. okt. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. okt. 11. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

En nagyon szeretem: toast,margarin,sonka,ananasz,sajt.

Toas,sajtkrem,paradicsom,fustoltsajt.

Toast,pizzakrem,konzerv kukorica,konzerv gomba,sajt.

Toast,gyulai majkrem,uborka,sajt.

Lehet,hogy keso,de legkozelebb probald ki,mind nagyon finom!

2013. okt. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Kipróbálom.
2013. okt. 11. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!