Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan készítsek melegszendvic...

Hogyan készítsek melegszendvicset sütőben?

Figyelt kérdés
most nincs a mikrónkon grillfunkció és olyan jófajta régi melegszendvicssütőt sem tudok szerválni sehonnan fillérekért. viszont ha sütőben csinálom akkor meg úgye szétég az alja, meg megkeményedik. Lehet egyáltalán sütőben? Hogyan?
2009. okt. 22. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én előmelegitett sütőben középre teszem a tepsiben a szendvicset,nem ég meg,nem száraz,finomabb ,mint a melegszendvicssütős!
2009. okt. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam sütőben csinálni, hogy előtte kicsit megpirítom a kenyérszeleteket a pirítóban, így valahogy olyan finom ropogós lesz az egész.
2009. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak a rácsra szoktam teríteni egy kis alufóliát, s arra pakolom a kenyeret (kenyér, margarin, feltét). Nekem sem keményedik, és nem is ég meg. Időnként bekukkantok, kb. 10-12 perc alatt nagyon finire sül:)
2009. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
berakod az üres kenyeret a sütőbe miután megpirult rárakod a sajtot majd vissza a sütőbe majd kiveszed megszóród reszelt csokival majd vissza a sütőbe:) tudod milyen finom?:)
2009. okt. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!