Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készítsek belőle?

Mit készítsek belőle?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam több mint egy kiló liba-szárnya-combját.

Ti hogyan készítenétek el, miket lehetbe belőle sütni-főzni?



#liba #szárny #combja #mit süssek-főzzek
2013. szept. 21. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó levesnek, rizses húsnak, de szerintem még tepsiben sütve is finom ha elég hús van rajta.
2013. szept. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, a rizseshús, meg megsütni, az nekem is bejött, csak ezek annyira egyértelműek, hogy igazad van, de kommentbe be sem írtam.


Valami extrább, egy kicsit más, másként, ötlet???

De azért a zöld-pacsi ment!

Ha valami még eszedbe, eszetekbe jut, nagyon megköszönném!


Most azon gondolkodom, milyen lenne belőle esetleg 1-2 tányér kocsonya? Valaki csinált már????

2013. szept. 21. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Tarkonyos raguleves, toltott libacomb, libamaj pastetom.
2013. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak libából még nem csináltam, de körömmel együtt főztem már kocsonyát libahússal is, mert a családom nem eszi meg a disznóhúst, de a kocsonya levét és benne a libahúst megették. Szerintem lehet belőle főzni, csak kell hozzá zselatin.
2013. szept. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, zöld-pacsit adtam!


Akkor egyelőre a kocsonya napolva, még mindig legvonzóbb a rizses-hús, ill. natúr-sütve.


4-es, leírnád, hogyan kell a szárnya-combjából májpástétomot készíteni? Ez nekem új!

Köszi!

2013. szept. 22. 07:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Most látom, a máj-pástétomot a 3-as írta! Hogyan kell?
2013. szept. 22. 07:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezer receptet talasz a neten, ezerfajta izesitessel,az izlesedtol fugg mit valasztassz,ezert nem is linkelgeteg. Anyum ozgerincbe kesziti, piritossal is eheted, szendvicsbe is, de fel is szeletelheted es zoldseggel is ehet. Ahogy csak gondolod,probald ki,mi nagyon megszerettuk:)
2013. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!