Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valami fokhagymásat szeretnék...

Valami fokhagymásat szeretnék enni, de olyasmit ami nem annyira hizlal (mint pl. a bundás kenyér)?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Hát akkor csak piritós kenyér. Esetleg vékonyan vajjal kend meg. De bármihez ehetsz fokhagymát, amit esetleg ennél. Pl déli maradék sülthöz. Vagy egy jó rántottleves, jó sok fokhagymával berántva.
2013. okt. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Valami könnyűt? Pl fokhagymas molylepke?
2013. okt. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Fokhagymakrémleves:)
2013. okt. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Natur joghurtba fokhagyma, só, esetleg kevés kapor ( én szeretem de ha utálod akkor ne) és csíkokra vágott uborka, sárgarépa, kaliforniai paprika...bűntudat nélkül mártogathatsz ;)
2013. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

A bundáskenyér SEM hizlal, ha nem állandóan eszed.

Süss egy szelet tarját vagy oldalast, jó fokhagymásan.

2013. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Fokhagymakrémleves. Sovány tejjel készítsd, ha aggódsz a zsír miatt. 15 perc alatt kész.
2013. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
A kremleves tenyleg finom illetve en nagyon szeretem a pritios toast kenyeret bedorzsolni fokhagymaval,megsozni es kesz! Nem a legkonnyebb de piritoban csinalom,nem hasznalok olajat, sem vajat utanna. :)
2013. okt. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!