Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ez fejedelmi menü?

Ez fejedelmi menü?

Figyelt kérdés

Frankfurti leves

Burgonyapüré,rántott csirkecomb,rántott sajt,csemegeuborka,meggybefőtt.

Krémes,Zserbó,Isler.


2013. aug. 24. 21:14
1 2
 1/14 aspikami ***** válasza:
68%
Ööö... Nem.
2013. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

A fejedelmitől ugyan még fényévekre van, de egy nagyon korrekt házias, bőséges menüsor.

Ha jól van elkészítve, akkor nagy sikere lehet, mert olyan ételek, amiket általában szeretnek az emberek.



Bár, ha már 2féle főétel van, nem csinálnék 2 egyszerű rántottat, mert azt csak úgy bebundázod, megsütöd és kész, igazából nem igényel különösebb ízesítést, vagy különlegesebb technológiát.

Én biztos mást csinálnék az egyik helyett.

2013. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
60%
Zserbó, hetek óta vágyom már egy jó zserbóra. :) Egyébként nagyon ígéretes, bár én a levest lecserélném gulyáslevesre esetleg.
2013. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Ja és azt akartam még javasolni, hogy lehet kapni direkt rántott sajthoz való fűszerkeveréket. Pici oliva olajjal összekevered, bedörzsölöd ezután panírozod, isteni finom tud úgy lenni.
2013. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Nem hangzik rosszul,de en nem ezt csinalnam ha elo akarnek rukkolni valamivel.

Levesnek malnakremlevest turohabbal vagy tejszinhabbal, esetleg brokkolikremleves fustoltsajt kockakkal. Foetelnek sajtszoszos csirkemell tepsiben,rasult paradicsommal,baconnel es reszelt sajttal. Desszertnek sult turotorta vagy raffaello szelet.:)

2013. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%

A csirkemell minden, csak nem fejedelmi. Meg sem közelíti a combot.

A menü jó, csak más levest főznék. Húsleves, gyümölcsleves,esetleg gulyásleves.

2013. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

Jó, házias étel, de nem fejedelmi. A fejedelmi nálam ez lenne mondjuk:


Leves: ALMÁS GESZTENYEKRÉMLEVES


Főétel:Bárányfilé pirított bébiarticsókával, bazsalikomos mangóval


Desszert: Karamellizált sárgabarack mousse

2013. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Én a főfogás elé másféle levest csinálnék, mert engem a frankfurti leves eléggé jól szokott lakatni és utána nem kívánnám annyira a másodikat. Ami viszont nagyon finomnak hangzik minden benne van amit imádok :D

A desszertek is jól hangoznak.


Igaza van az egyik válaszadónak, fejedelminek még nem lehet nevezni, viszont nagyon laktató a menüsor. És finomak :) ;)

2013. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Drága jó Istenem! Fejedelmi igenis a kérdező menűje! Kinek mi a fejedelmi?! A kérdező, nyilván úgyállította össze, hogy akinek készíti közel áll az ízléséhez! Egyébként ízlések, és pofonok! Egy egyszerű étel is lehet fejedelmi, és egy drága bélszín is elrontott! Attól válik fejedelmivé, hogy aki főzi, az jó szívvel készíti! Szíve lelke benne van!
2013. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Nekem most nagyon is az lenne!
2013. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!