Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fánkot szeretnék sütni, de...

Fánkot szeretnék sütni, de nem tudom hogyan kell? Irna valaki receptet ami tényleg jó.

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyenre gondolsz? Sok fajta van, nekem a kedvencem a turofank,azt nem kell keleszteni sem es a vanilias toltott de az bonyolultabb. A nagyim nagyon jo fankokat sut, en nem szeretek fozni, de nem is tudok:)
2013. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én legutóbb ezt sütöttem meg, mert megkívántam az amerikai fánkot és isteni finom, könnyű és mutatós lett, egyöntetűen imádta a család, csak ajánlani tudom. :)


Íme a recept: [link]


Ez alapján jártam el, annyi különbséggel, hogy tettem bele egy csipetnyi fahéjat és szerecsendiót is, de csak a kíváncsiság vezérel, egyébként elhagyható. Mi csokimázzal, csokis-kókuszosan, illetve Decor cukormázzal (puncs ízű) ettük, de magában vagy lekvárral is finom.


Vagy ha töltöttet szeretnél, itt egy másik recept, mi ezt is kipróbáltuk, bár az itt leírt töltelék helyett sűrűre főzött csokipudinggal töltöttük meg, illetve a fenti tésztát használtuk, innen tulajdonképpen csak magát a töltési eljárást lestem el.


[link]

2013. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!